Noty prawne


Prawa autorskie


Właściciel praw autorskich – REKERS POLSKA

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, wszelkie prawa autorskie do tekstów, oprogramowania, funkcjonalności strony, obrazów, zdjęć i innych materiałów zawartych na stronach internetowych REKERS POLSKA należą do REKERS POLSKA. Wszystkie znaki towarowe nienależące do REKERS POLSKA zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Treść strony REKERS POLSKA wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.


Prawa autorskie stron trzecich

Strony wskazywane w linkach, niebędące własnością REKERS POLSKA, są chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli.

Ochronie podlegają również materiały umieszczane na stronach REKERS POLSKA, do których prawa nie należą do REKERS POLSKA, ale na których publikację REKERS POLSKA uzyskała zgodę ich właścicieli. Materiały takie oznaczone są najczęściej podpisem: „źródło:…” lub w inny równoważny sposób.

Przed ich wykorzystywaniem należy się zapoznać z nałożonymi ograniczeniami i uzyskać ewentualną zgodę właścicieli praw autorskich, niezależnie od zgody REKERS POLSKA.


Zakaz wykorzystywania materiałów

Kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach REKERS POLSKA materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.

Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą do REKERS POLSKA jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: „Źródło – REKERS POLSKA” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony www.rekers.pl. Wymaga to jednak każdorazowej zgody REKERS POLSKA.

 

Linki do stron REKERS POLSKA

Dozwolone jest, bez konieczności występowania o zgodę, tworzenie odnośników w postaci hiperłączy (linków) do stron REKERS POLSKA lub jej podstron i umieszczanie ich na innych stronach internetowych w sposób nie pozostawiający wątpliwości, co do pochodzenia tych linków i strony, na którą wskazują.

Nie jest dopuszczalne ustanawianie wskazań (linków) na strony REKERS POLSKA lub jej podstrony, jeżeli opis, kontekst czy sposób umieszczenia linku mógłby wprowadzać w błąd, przedstawiał serwis w niekorzystnym świetle lub naruszał dobre imię REKERS POLSKA bądź inne prawem chronione dobra REKERS POLSKA lub osób trzecich. Nie jest dopuszczalne umieszczanie linków na stronach naruszających prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje.

Odnośnik do REKERS POLSKA nie może stanowić przeważającej lub głównej części strony, na której został umieszczony. Po przejściu na stronę REKERS POLSKA, w polu adresowym przeglądarki użytkownika musi widnieć adres URL należący do REKERS POLSKA, zastosowanie środków technicznych mających na celu ukrycie tego adresu jest zabronione. Zabronione jest również przekierowywanie na strony REKERS POLSKA w sposób podstępny, automatyczny (tj. następujący bez kliknięcia użytkownika na odnośnik) czy w inny sposób kierujący na strony REKERS POLSKA osoby, które tego nie oczekują.

REKERS POLSKA zastrzega sobie prawo odwołania zgody na umieszczenie odnośnika do stron REKERS POLSKA w każdej chwili, bez konieczności podania przyczyny.

 

Wyłączenie odpowiedzialności – transkrypcje

Informacje i funkcjonalności prezentowane na stronach REKERS POLSKA służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały przygotowane w oparciu o źródła uznane przez REKERS POLSKA za rzetelne i wiarygodne oraz według naszej najlepszej wiedzy. Ze względu na możliwość wystąpienia przekłamań lub zdezaktualizowania się informacji, REKERS POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność i dokładność. Użytkownicy korzystają z tych informacji wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Partnerzy Rekers Polska

Szybki kontakt

Rekers Polska Sp. z o.o.
spółka komandytowa

ul. Irlandzka 3
47-143 Olszowa
Tel. +48 32 721 21 18
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rzetelna firma